Screenshot YouTube/AC Milan TV

Rebić guštao u 90 minuta protiv drugoligaša: Dva pogodka i jedna asistencija, a nije zanemario ni najnovije pojačanje (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.08.22. | 14:23

Za Milan je debitirao novopridošli Charles de Ketelaere, namjestio mu je jednu priliku Rebić, ali Belgijac nije zabio…

Nismo zaboravili prvaka Italije i njegove pripreme za novu sezonu Serije A koja počinje sljedeći vikend. Rossoneri su u subotu gostovali u Vivenzi i pobijedili drugoligaša sa čak 6:1, a dvama pogocima i asistencijom može se podičiti Ante Rebić.

Zabio je srebrni hrvatski reprezentativac iz Rusije u 30. minuti za 1:3, a u 69. Za 1:5, dočim je u 11. Asistirao Leau za 1:1, nakon što su domaći poveli već u 1. minuti (Rolfini). Odigrao je div iz Vinjana Donjih cijelu utakmicu, a ostale pogotke postigli su Messias, Tomori i Dalmonte autogol.

Dodajmo da je za Crveno-crne debitirao novopridošli Charles de Ketelaere, namjestio mu je jednu priliku Rebić, ali Belgijac nije zabio…

Milan je igrao u postavi (4-2-3-1): Maignan; Calabria, Kalulu, Tomori, Theo Hernandez; Bennacer, Tonali (50' Krunić); Messias (59' Saelemaekers); Diaz (75' De Ketelaere), Leao; Rebić.

Video sažetak utakmice pogledajte ispod. (ri)