Real uz puno muke svladao Espanyol (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 22.09.18. | 22:37

Gosti su se pokazali kao tvrda momčad.

Real se u prvom poluvremenu postavio vrlo dominantno i preuzeo posjed, imali su daleko više boljih prilika, a sve su naplatili u 41. minuti kada je Marco Asensio primio loptu s lijeve strane u kaznenom prostoru, a onda je sjajno pogodio u suprotni kut. Pokazalo se da je to bio trenutak odluke.

Nije to bila najbolja Realova partija, no odigrali su dovoljno za pobjedu protiv koja izgleda dobro i posloženo na početku sezone, momčad koja je tvrda i teško joj je zabiti, a u to se danas uvjerio i Real. Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Kraljevski klub, no poštedu su dobili neki prvotimci poput Marcela i Garetha Balea.

Dakle Real će sigurno barem prenoćiti na broju jedan u Španjolskoj, dok je Espanyol na visokom šestom mjestu. U Ranijim dvobojima Alaves je razbio Rayo u gostima, Atletico slavio s 2:0 kod Getafea, a Eibar je minimalnim rezultatom kod kuće porazio Leganes. Nikola Kalinić nije ulazio u igru za Atletico.