Real u kasnoj fazi utakmice svladao Valladolid i zasjeo sam na vrh

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 26.01.20. | 22:58

Modrić i suigrači su teško ali zasluženo stigli do bodova.

U zadnjoj utakmici 21. kola Primere Real je kao gost teže od očekivano slavio u Valladolidu. Utakmica je završila rezultatom 0:1.

Već u 12. minuti gosti su zatresli mrežu. Casemiro je pogodio glavom, no VAR je pomogao sucu Bengoetxei da poništi pogodak.

Utakmica je tekla u prilično mirnom tonu, a u 67. minuti vidjeli smo priliku Karima Benzeme koju mu je namjestio Rodrygo. No udarac glavom Francuza odlazi pored gola.

Toni Kroos je izveo korner sa desne strane, no njegov ubačaj je odbijen. Srećom po Nijemca i Real, ravno njemu natrag u noge. Ponovljeni centaršut, koji je puno bolje našao cilja, iskoristio je Nacho, te udarcem glavom svladao domaćeg golmana Masipa za 0:1 u 78. minuti.

No tu uzbuđenjima nije bi kraj. U 88. minuti su i domaćini zatresli mrežu, no on je odmah poništen radi zaleđa.

S ovime se Kraljevski klub odvojio od Barce, te je na prvom mjestu s 46 bodova, dok su Katalonci ostali na 43 nakon poraza u Valenciji.