Real remizirao protiv momčadi koja vrijedi 900 milijuna eura manje od njih

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 24.08.19. | 21:00

Zidane ne može biti zadovoljan prezentacijom svoje momčadi

Real Madrid je potpuno podbacio. Iako su od samog početka imali potpunu inicijativu do pogotka nisu uspjeli doći.

Prijetili su Bale (12', 26'), Marcelo (14'), Benzema (24') i James (27', 34'), ali pogodak momčadi koja vrijedi više od milijardu eura u prvom poluvremenu nismo vidjeli.

I u nastavku je Real bio bolji, pogodak je dugo visio u zraku, ali je Valladolid nekako uspio sačuvati svoju mrežu.

Ipak, mreža gostiju ipak nije ostala netaknuta. U 82. minuti Varane je dodao loptu Benzemi koji sa ruba 16-erca iz okreta precizno tuče i Real dolazi u vodstvo u 82. minuti – 1:0

Kada su već svi mislili da će utakmica završiti minimalnom pobjedom Reala ukazao se Guardiola.

Gostujuća sedmica iskoristila je odlično dodavanje Plana i progurao loptu ispod belgijskog vratara te je na taj način potpuno utišao Santiago Bernabeu – 1:1

Do kraja utakmice momčad iz Madrida bacila je sve karte u napad ali promjene rezultata više nije bilo pa su gosti stigli do velikog boda protiv kraljevskog kluba.

Dodajmo još kako je ovo bio 150 pogodak Benzeme u španjolskom prvenstvu, ali to će Francuzu biti skromna utjeha za ovu katastrofu. Jednako tako, Valladolid je stigao do prvog boda na Santiago Bernabeu nakon dugih 18 godina. Sve u svemu, bila je ovo noć koju će gosti dugo pamtiti.

U trećem kolu Real Madrid ide u goste Villarealu, dok će Valladolid pokušati nastaviti svoj dobar niz protiv Levantea.

(foto:Reuters)