Real jedva slomio otpor Valladolida i stigao tri boda iza Atletica

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.02.21. | 22:37

Modrić je odigrao čitav susret.

U posljednjem subotnjem susretu 24. kola La Lige, Real Madrid je kao gost jedva svladao slabašni Valladolid.

Valencia je nešto ranije slavila 2:0 protiv Celte Vigo i to u samom kraju susreta. Golove su postigli Vallejo u 94. minuti, u sudačkoj nadoknadi, a četiri minute kasnije potvrdu je donio Gameiro.

Iako se do dugo u susret činilo kao da će momčad Zinedinea Zidana ubilježiti još jedan razočaravajuć rezultat, kao što smo svjedočili nešto ranije sa Atleticom, do toga ipak nije došlo.

Domaćin je dugo odoljevao napadima Reala, kojih istinabog, i nije bilo pretjerano puno, točnije - nisu bili pretjerano opasni. Ipak, u 65. minuti susreta, Toni Kroos nabacio je iz slobodnog udarca, a Casemiro je bio najviši u skoku te je zabio pored nemoćnog Masipa na vratima domaćina.

Novim slavljem, Zidaneova momčad došla je na tri boda zaostatka za Gradskim rivalima čemu najviše mogu zahvaliti Levanteu.