REUTERS/Fabian Bimmer

RB Leipzig nije uspio svladati Werder, Zetterer skupio čak osam obrana

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 19.12.23. | 20:28

Ovaj 'kiks' bi mogao iskoristiti Stuttgart koji sada ima priliku preskočiti RB Leipzig na trećem mjestu

Werder i RB Leipzig su odigrali 1-1 u prvoj utakmici 16. kola njemačke Bundeslige koja je odigrana u utorak na stadionu Weser u Bremenu.

Lois Openda je u 47. minuti donio prednost gostima iz Leipziga, a u 75. minuti je Justin Njinmah pogodio za 1-1.

Pogotke s utakmice pogeldajte OVDJE (Sportklub)

Prvo ime utakmice bio je vratar domaćeg sastava Michael Zetterer koji je skupio čak osam obrana na utakmici. Dani Olmo ni za ovu utakmicu nije konkurirao za sastav momčadi iz Leipziga.

RB Leipzig je ostao na trećem mjestu s 33 boda, iza vodećeg Bayera koji ima 39 bodova i drugoplasiranog Bayerna s 35. Werder je sa 16 bodova na 13. poziciji.