PSG potukao Real s tri komada u mreži, Madriđani bez udarca na gol cijelu utakmicu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 18.09.19. | 23:11

Užasna večer najtrofejnijeg kluba Lige prvaka.

PSG je savladao Real Madrid sa 3:0 i tako najavio velike stvari. Za sada se ne čini da im nedostaje Neymar koji nikako nije mogao igrati jer još odslužuje UEFA-inu kaznu. No, ako će igrati ovako u nastavku sezone, imati će vremena da i Brazilca vrate u puni pogon.

Poveli su Parižani u 14. minuti. Dupli pas odigrali su Bernat i Icardi po lijevoj strani, nakon čega lijevi bočni odigrava u sredinu, a loptu dočekuje Angel Di Maria i jednostavno je preusmjerava u mali prostor između stative i Thibauda Courtoisa za vodstvo.

Real je u zadnje 34 natjecateljske utakmice samo tri put održao netaknut mrežu, tzv. clean sheet. Veoma porazan podatak za sastav Zinedinea Zidanea.

U 33. minuti već je 2:0. Na nekih 18 metara je opet loptu dobio bivši krilni igrač Reala i po drugi put lijepo plasiranim udarcem zabija svom bivšem klubu,

Zadnji udarac očajnom Realu Parižani su zadali u prvoj minuti sudačke nadoknade. Belgijski desni bočni Meunier dobio je loptu u prazan prostor prema Courtoisu, odigrao dupli pas sa Bernatom i poentirao u sam kut mreže. Velika pobjeda PSG-a, koji je i sam u minulom razdoblju prolazio krizu, no večeras je potpuno nadigrao Kraljevski klub.

Ovo je prvi put nakon sezone 2003./2004. da Real u jednoj utakmici Lige prvaka nije uputio niti jedan udarac u okvir gola. Nevjerojatno grozna večer Zizouove postave.

Svi rezultati:

Club Brugge - Galatasaray 0:0

Olympiakos – Tottenham 2:2 (Podence 44', Valbuena (11m) 54'/ Kane(11m) 26, Lucas Moura 30')

Atletico Madrid – Juventus 2:2 (Savić 70', Herrera 90'/ Cuadrado 48', Matuidi 65')

Bayer Leverkusen – Lokomotiv Moskva 1:2 (Höwedes(AG) 25'/ Krychowiak 16', Barinov 37')

Bayern München – Crvena zvezda 3:0 (Coman 34', Lewandowski 80', Müller 90+1')

Dinamo Zagreb – Atalanta 4:0 (Leovac 10', Oršić 31', 42', 68')

PSG – Real Madrid 3:0 (Di Maria 14', 33', Meunier 90+1')

Shakhtar Donjeck – Manchecster City 0:3 (Mahrez 24', Gündogan 38', Gabriel Jesus 76')