Prvi nastup - gol, asist i izboreni penal! Steven Gerrard u debiju zaludio Amerikance! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 18.07.15. | 10:17

Steven Gerrard na najbolji mogući način predstavio se navijačima u SAD-u.

U svom prvom nastupu u MLS-u, Steven Gerrard debitirao je pogotkom, asistencijom i izborenim penalom! Njegov novi klub LA Galaxy s 5:2 je pobijedio San Jose Earthquakes, ali nije bilo baš tako jednostavno kako rezultat sugerira.

Naime, gosti su do 25. minuti stvorili prednost od dva gola, a onda je krenuo „comeback“ domaće momčadi. Prvo je Robbie Keane smanjio iz penala kojeg je izborio Gerrard, da bi legendarni kapetan Redsa potom u 37. minuti prvijencem u potpunosti vratio u igru LA Galaxy.

U nastavku je Keane, nekoć također igrač Liverpoola, dodao još dva gola za hat-trick. Onaj za 3:2 namjestio mu je Gerrard iz prekida. Konačni rezultat u sudačkoj nadoknadi postavio je Lletget, a Stevie G je nešto ranije izašao iz igre ispraćen ovacijama 27.000 navijača na tribinama.

(Foto: LA Galaxy)