Prva utakmica u „post-Olmo“ eri: Uvjerljiva pobjeda

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.01.20. | 17:17

Modri su odigrali novu prijateljsku utakmicu.

Dani Olmo je i službeno predstavljen kao novi igrač Rasenballsport Leipziga. Iako je zagrebački Dinamo zaradio pristojnu cifru od ovog transfera, ostali su bez unikatnog nogometaša, najboljeg koji je kročio HNL travnjacima u prošlom desetljeću, a definitivno i među najboljima ikada u plavom dresu.

Stoga će prilagodba na igru bez sjajnog Španjolca biti zahtjevan posao, međutim Nenad Bjelica je već pokazao da zna smiksati sastojke za uspješnu sezonu 'plavih'. Prva utakmica u 'post-Olmovoj' eri donijela je Koper za protivnika.

Slovenci se nisu baš proveli. Hrvatski prvak upisao je 4-0 pobjedu, s tim da su tri gola pala u drugom poluvremenu. Za vodstvo je zabio Bruno Petković iz jedanesterca u nadoknadi prvog dijela, a u nastavku Kadzior (49'), Gojak (66') i Moro (79') zabijaju za konačnih 4-0.