Luka Stanzzl/PIXSELL
Luka Stanzzl/PIXSELL

Procurilo gdje će Mioč igrati iduće sezone

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 21.05.24. | 13:33

NIje potpisao ugovor sa Slaven Belupom i odabrao je novu destinaciju

Benedik Mioč (29), donedavna zvijezda Slaven Belupa i najkorisniji igrač s deset golova i pet asistencija na ledu je Uprave kluba jer nije potpisao novi ugovor, pa nije igra u posljednje vrijeme.

Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Iz poljskih medija doznaje se da će njegov novi klub biti Miedź Legnica koji je u drugom rangu poljskom nogometa, ali će iduće sezone pokušati izboriti plasman u Ekstraklasu.


Rijeka - Slaven Belupo

Cjelokupnu ponudu za utakmicu 36. kola HNL-a koja se igra u nedjelju 26. svibnja na Rujevici s početkom u 15 sati pronađite ovdje:

(1.45) Rijeka (4.50) Slaven Belupo (7.00)

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

Mioč je iskusan igrač, a kako Poljaci pišu sve je dogovoreno, on je prvo pojačanje u klubu za novu sezonu.

Prekaljeni veznjak koji zna nogometno znanje prošao je Osijekovu nogometu školu, bio na posudbi u Segesti, da bi se vratio u Osijek, pa potom još nastupa za Višnjevac, Belišće, a u inozemstvu je bio u Puškaš Akademiji, Šerifu da bi nakon angažmana u Hrvatskom dragovoljcu otišao u Saburtalo iz kojega je prije dvije godine stigao u Slaven Belupo.

Sad je pred novim izazovom, a u novoj sredini je dobio dobre uvjete. (dku)


HNL, 36. kolo

Petak, 24. svibnja

Gorica - Istra 1961, 2-0

Subota, 25. svibnja

Varaždin – Osijek 0-2

Lokomotiva – Hajduk 2-5

Nedjelja, 26. svibnja

Rijeka - Slaven Belupo 4-0

Dinamo - Rudeš 3-3


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.



Tagovi

Benedik MiočSlaven BelupoLjetni prijelazni rok 2024.Miedź Legnica

Ostale Vijesti