Probuđeni golgeter Vidal preokretom donio pobjedu Barceloni

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.11.19. | 14:51

Teška utakmica i teško izborena tri boda za Blaugranu.

Nogometaši Barcelone teškom su mukom došli do nova tri boda u 14. kolu Primere.

Na gostovanju kod Leganesa gubili su od 12. minute, kada je za domaćina odličan pogodak zabio En Nesyri, ali u nastavku su uspjeli preokrenuti.

Prvo je Lionel Messi u 53. minuti iz slobodnjaka asistirao Luisu Suarezu, koji je bio najviši u skoku, a potom u 79. minuti Arturo Vidal zabija za preokret i pobjedu rezultatom 2-1.

Zanimljivo, ovo je Čileancu bio četvrti zgoditak ove sezone, iako je odigrao tek tri utakmice u startnoj postavi, dok je u njih dosadašnjih deset ulazio s klupe. Tako je bilo i ovog puta, kada je u 57. minuti ušao umjesto Griezmanna, dok je Rakitić istodobno zamijenio Sergija Busquetsa.

Dodatna zanimljivost je što je Vidal lani u 33 odigrane utakmice imao tri gola, a sada ima gol više u tek deset odigranih susreta.