Tijek utakmice: Francuska - Peru 1:0

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 21.06.18. | 18:48

Utakmica se igra u Ekaterinburgu.

Utakmica između Francuske i Perua igra se u 17 sati. Francuzi će pobjedom osigurati drugi krug, a Peru mora osvojiti barem bod kako bi ostao u igri na nokaut fazu.

Francuska - Peru 1:0

Gotova je utakmica. Francuska je pobijedila s 1:0. Uskoro izvještaj...

88' - Peru je puno opasniji u posljednje vrijeme, ali prave šanse nemaju

75' - Ulazi Ousmane Dembele umjesto strijelca Mbappea.

74' - Nova prilika za Peru koji je bolja momčad u nastavku utakmice.

61' - Novi pokušaj Peruanaca.

50' - Ajme! Aquino Sanchez je pucao iz daljine i pogodio spojnicu gola Francuske. Velika prigoda za Peru.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme, Ricardo Gareca je napravio dvije izmjene. Umjesto Yoshimara Yotuna ušao je Jefferson Farfan, a umjesto Alberta Rodrigeza ušao je Anderson Santamarija.

45' - Omjer udarac na poluvremenu 9-4 u koristi Francuske i 4-1 u okvir.

45' - Kraj prvog dijela. Zasluženo vodstvo Francuske na poluvremenu.

43' - Velika prigoda za Francusku! Theo Hernandez iz dva pokušaja nije uspio zabiti pogodak.

35' - Gooooooool! Kylian Mbappe zabio za vodstvo Tricolora!

32' - Nakon zatišja, velika prilika za Peru u kojoj se našao Guerrero, ali Lloris odlično brani.

14' - Odlična prigoda za Francusku, Varane je glaovom nakon kornera puca malo kraj gola.

12' - Za Francusku su pokušali Pogba i Griezmann.

9' - Još uvijek nema prigoda na utakmici.

1' - Počela je utakmica u Ekaterinburgu.

--------------------------------------------------------------------

16:57 Završili smo s i himnom Perua.

16:55 Intonira se Marseljeza! Uskoro počinjemo!

16:15 Poznati su sastavi na utakmici koja se igra u Ekaterinburgu. Iz sastava Francuske ispao je Ousmane Dembele, a ušao je Oliver Giroud.

16:10 U prvoj utakmici drugog kruga grupe B Danska i Australija odigrali su 1:1. Danci sada predvode ljestvicu s četiri boda, Francuzi uz utakmicu manje imaju 3, Australija 1, a Peru 0.