EXPA/ laPresse/ Giovanni Evangelista/EXPA

Pongračić bolji od Badelja, Bradarić odigrao cijelu utakmicu u remiju

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 22.09.23. | 22:48

Odigrana su prva dva susreta 5. kola talijanske Serie A.

Nogometaši Leccea uspeli su se na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Genoe u susretu 5. kola.

Pobjednički pogodak za Lecce je postigao je Oudin u 84. minuti kada je njegov udarac sa 20-ak metara pogodio blok jednog obramenog igrača Genoe i prevario vratara. Time je Lecce okrunio igrača više kojega je imao od 36. minute kada je isključen Martin.

Marin Pongračić odigrao je čitav susret za Lecce, dok je Milan Badelj bio kapetan Genoe do 76. minute.

Drugi Lecce sada ima 11 bodova, jedan manje od vodećeg Intera, a jedan više od trećeg Juventusa, dok je Genoa 14. s četiri boda.

Ranije u petak je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv Frosinonea. Goste je u prednost doveo Romagnoli u 12. minuti, a poravnao je Cabral u 52.

Frosinone je peti s osam bodova, a Salernitana 18. s tri.