HANNAH MCKAY/Action Images

Pogledajte kako su Kopenhagen i igrači Danske i Belgije odali počast Eriksenu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.06.21. | 18:41

Emotivne scene na Parken Stadionu.

Na Europskom prvenstvu u tijeku je utakmica drugog kola Skupine B između Danske i Belgije, a rezultat na poluvremenu je 1:0 za Dansku.

Danci su sjajno tvorili susret te su već u drugoj minuti iznenadili favorizirane Belgijance i golom Poulsena stigli do vodstva 1:0. Pogodak je službeno pao u 99 sekundi, što znači da je to drugi najbrži gol u povijesti Eura, odmah iza gola Rusa Kirichenka s Eura 2004. godine, koji je pao u 65 sekundi.

Pogledajte gol Poulsena OVDJE.

U 10. minuti igrači na terenu su izbacili loptu van terena kako bi se odala počast Christianu Eriksenu, kapetanu Danske koji se u prvom susretu srušio na teren te mu je brzom reakcijom doktora spašen život.

Pogledajte emotivne scene sa stadiona u Kopenhagenu OVDJE.