Pletikosi i Miliću prvi bod, Paureviću pobjeda (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.08.14. | 12:02

U drugom kolu nove sezone ruske lige, u petak su odigrana dva susreta.

Rostov za koji brani bivši vratar hrvatske nogometne reprezentacije Stipe Pletikosa i igra povremeni hrvatski reprezentativac Hrvoje Milić remizirao je s domaćim Kubanom 2:2 i osvojio svoj prvi bod u novom prvenstvu. Kuban ih ima četiri.

Rezultat na poluvremenu bio je 1:1 nakon što je domaćine u vodstvo doveo već u šestoj minuti  Popov. Kalachev je u 25. minuti izjednačio na 1:1, a Kubanu novo vodstvo dovodi isti igrač Popov iz penala. Rostov je uspio izjednačiti u sudačkoj nadoknadi preko Djakova. Pletikosa i Milić svih su 90 minuta bili u sastavu domaćina.

U ranijoj utakmici programa ruske lige u petak, Ufa je s 1:0 u gostima svladala Amkar. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Marcinho iz penala u 53. minuti. Za goste je od prve minute igrao hrvatski nogometaš Ivan Paurević.