Pivarićev Dynamo nastavlja kaskati, ugrozili plasman u Ligu prvaka

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.03.20. | 20:10

Prvo mjesto im je nedostižno, a sada je i drugo pod velikim upitnikom.

Nogometaši kijevskog Dynama upisali su novi kiks u ukrajinskom prvenstvu.

U 23. kolu, u Ligi za prvaka, na svom su stadionu remizirali s Desnom rezultatom 1:1. Gol za domaće postigao je Rusyn u 69. minuti utakmice, a tri boda je "prokockao" Karavaev koji je ušao u nastavku da bi deset minuta prije kraja poklonio loptu suparničkom napadaču koji zaobilazi Bushchana na golu i zabija za važan bod gostiju.

Povremeni hrvatski reprezentativac Josip Pivarić nije bio u zapisniku za današnju utakmicu, a ove je sezone u 23 kola upisao tek jedan nastup s "mrvicama" od minutaže u vidu 360 sekundi provedenih u igri.

Ovaj bod nije toliko važan Desni, koliko je važan Dynamovom izravnom suparniku u borbi za plasman u Ligu prvaka, Zoryi. Klub iz Luhanjska ima samo bod manje (46) od Kijevljana, dok Desna ima četri manje.

Prvoplasirani Šahtar je nedostižan i ima 59 bodova, čak 13 više od pratećeg kluba iz glavnog grada, a raspored za dynamovce je jako loš. Očekuje ih gostovanje kod Šahtara i Zorye.