Luka Stanzl/PIXSELL

Pet golova, četiri ljepotice: Dinamo i Rijeka pružili show, ne možemo odlučiti koji je gol bolji... (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 01.08.21. | 21:48

Ovakvo poluvrijeme rijetko viđamo u HNL-u...

Kakvo prvo poluvrijeme na Maksimiru! U prvih 45 minuta nogometaši Dinama i Rijeke zabili čak pet pogodaka.I to pet prekrasnih pogodaka, tri u mreži Dominika Livakovića, a dva kod novog vratara Nediljka Labrovića!

Teško se odlučiti koji je od golova najbolji, pa krenimo redom. Prvu ljepoticu večeri je u rašlje zakucao Isaiah Abass. Livaković nije imao šanse. Pogodak pogledajte ovdje.

Nije trebalo dugo čekati na odgovor Dinama. Majer loba Labrovića. Pogodak možete vidjeti ovdje. Ipak Abass je odlučio danas biti zvijezda dana. Prvo sa 16, a onda s 20 metara. Opet rašlje, opet nemoćan Livaković. Pogodak pogledajte ovdje.

Da su rašlje u modi, potvrdio je Drmić. Opet u gornji kut, za konačnih 3:2, a tek je poluvrijeme.... pogodak pogledajte ovdje.