Peru pobijedio Paragvaj za treće mjesto na Copa America (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.07.15. | 08:48

Peru je osvojio brončanu medalju na Copa America.

U utakmici za treće mjesto Peruanci su s 2:0 pobijedili Paragvaj te tako po drugi put uzastopno osvojili brončanu medalju na ovom natjecanju.

U prvom poluvremenu utakmice nismo vidjeli previše uzbuđenja, a obje momčadi su se razbudile u drugih 45 minuta. Tome je svakako kumovao rani gol Andree Carrilla koji je Peru doveo u vodstvo već u 48. minuti lijepim udarcem sa 16 metara.

Pokušao je Paragvaj nakon toga doći do izjednačenja, ali nisu imali previše izglednih prilika za gol dok je Peru uspijevao sačuvati svoju mrežu, a u samoj završnici je Guerrero potvrdio pobjedu i donio veliko slavlje svojoj momčadi.

Zavjesa na 44. izdanje Copa America bit će spuštena večeras kada finale igraju domaćin Čile i Argentina. Utakmica počinje u 22 sata.

Copa AmericaParagvajska nogometna reprezentacijaperuanska nogometna reprezentacija