Perišić zabio za 'Vukove', Wolfsburg dotukao Arminiju za finale Kupa (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 29.04.15. | 22:59

U finalu će ih čekati dortmundska Borussia koja je jučer eliminirala Guardiolin Bayern nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Dortmundska Borussia je saznala ime protivnika u velikom finalu Kupa Njemačke. Drugoplasirana momčad Bundeslige Wolfsburg, za koji igra naš Ivan Perišić, svladala je večeras Arminiju rezultatom 4:0 te je tako osigurala kartu za finale.

Trećeligaš je prvi put pao već u osmoj minuta pogotkom Arnolda. Vodstvo domaćeg sastava u 32. minuti povećava Gustavo, a nakon toga na red dolazi i naš reprezentativac koji postiže treći pogodak za svoju momčad. Odlično je iskoristio proigravanje Caligiurija u 51. minuta, a četvrti, ujedno i konačni pogodak za Wolfsburg djelo je strijelca prvog gola Arnolda, četiri minute kasnije.

Arminia Bielefeld vs Wolfsburg 0-4 All Goals... by zidanekrisz

Ivan Perišić igrao je do 70. minute kada ga je zamijenio Schurrle.

Spomenimo kako će se finale između Borussije i Wolfsburga igrati koncem svibnja u Berlinu.