Pedro kao Sivonjić – unatoč promašaju, utrpao dva komada u golijadi Chelseaja (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 18.04.19. | 21:37

Furiozno prvo poluvrijeme Bluesa.

Nogometaši Chelseaja, očekivano su se lako obračunali sa praškom Slavijom u uzvratu četvrtfinala Europske lige. Iako se ima odigrati još cijelo drugo poluvrijeme, Bluesi su stigli do vodstva 4-1 u prvih pola sata i time u potpunosti razriješili moguće dileme oko prolaska dalje.

> Fantastična koreografija navijača Rebićeva kluba (VIDEO)

Najviše se iskazao Pedro koji je postigao prvi i posljednji gol momčadi sa Stamford Bridgea, a prilikom drugog gola imao je poprilično sreće kada je igrač češke momčadi, Simon Deli, postigao autogol. Hazard je probio po lijevoj strani i uputio oštar prizeman ubačaj za Španjolca, a ovaj s praktički metra udaljenosti gađa stativu. Ipak, od vratnice se lopta odbija u gostujućeg igrača i ulazi u mrežu.

Treći gol Chelseaja zabio je Olivier Giroud, a vrijedi izdvojiti prvi gol koji je došao nakon lijepe akcije. Za Slaviju je jedini gol (barem zasad) zabio Soucek u 26. minuti.

Dodajmo da od prve minute za momčad Maurizija Sarrija igra i hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

(Foto: screenshot)