REUTERS/Eric Gaillard

Payet i Kolašinac donijeli pobjedu Tudoru u Monte Carlu u 98. minuti, ali slavlje je pomutila ozlijeda marokanskog reprezentativca (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 13.11.22. | 22:59

Marseille našega Igora Tudora pobijedio je u 15. kolu francuske Ligue 1 u gostima Monaco 3:2 pogotkom u sudačkoj nadoknadi, no najvažnija vijest je teška ozljeda marokanskog reprezentativca OM-a Aminea Harita.

Harit je ozlijedio koljeno, izašao je s terena na nosilima i vrlo je neizvjestan za Svjetsko prvenstvo i prvu utakmicu s Hrvatskom.

U uzbudljivoj utakmici pobjedu je gsotima donio Sead Kolašinac u 98. minuti, glavom nakon izvrsno izvedenog slobodnog udarca Dimitrija Payeta.