Pašalić ušao i nakon dvije minute osigurao pobjedu protiv hrvatske kolonije

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 14.01.19. | 22:58

Pobjeda gostiju.

Nogometaši Atalante pobijedili su u osmini finala talijanskog kupa Cagliari rezultatom 2-0. Time su se plasirali u četvrtfinale, a svoj obol dao je i hrvatski veznjak Mario Pašalić koji je u igru ušao u prvoj minuti sudačke nadoknade, da bi već dvije minute kasnije na asistenciju Duvana Zapate poentirao za 2-0.

Upravo je Zapata zabio prvi gol na utakmici u 88. minuti, a za domaći sastav je od prve minute igrao Darijo Srna, dok je Filip Bradarić u igru ušao u 76. minuti. Marko Pajač, koji također igra u Cagliariju, nije ulazio u igru.

U četvrtfinalu, klub iz Bergama igrat će protiv goropadnog Juventusa.

Roma je upisala laganu pobjedu protiv niželigaša Entelle. Rezultat je bio 4-0, a po dva pogotka postigli su Patrick Schick i Javier Pastore. Vučica će u četvrtfinalu ići u goste Fiorentini.