Parižani došli do bodova protiv Eviana

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 18.01.15. | 16:19

Iako krajnjih 4:2 izgleda kao sigurna pobjeda, PSG se prilično namučio da osvoji bodove protiv Eviana.

Gosti su se hrabro branili većim dijelom utakmice, a u 14. su preko Barbose uspjeli i povesti. Izjednačio je Luiz 16 minuta kasnije da bi Verratti u 38. doveo PSG u vodstvo. Novo poravnanje rezultata dogodilo se u 64. minuti kada je Van der Wiel postigao gol, ali Pastore i Cavani su se pobrinuli da na kraju bodovi ipak ostanu na Parku prinčeva.

PSG je ovom pobjedom sustigao Marseille na tablici, a oba kluba imaju po 4 boda zaostatka za Lyonom s time da Marseille večeras igra svoju utakmicu s Guingampom.

Ligue 1, 21. kolo:

PSG – Evian 4:2 (Luiz 30', Verratti 38', Pastore 74', Cavani 88'/Barbosa 14', van der Wiel 64'-ag)