Ovo će biti godina Sandra Kulenovića: Mladi reprezentativac zabio u pobjedi Legije (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 18.07.19. | 21:38

Sjajno igra mladi napadač.

Mladi reprezentativac Hrvatske, iako još 19-godišnjak, ovog je ljeta igrao na Europskom prvenstvu u uzrastu do 21 godine, gdje mahom igraju i igrači od 23 godine (na natjecanju mogu igrati oni koji su zaigrali u kvalifikacijskom ciklusu kao 21-godišnjaci).

> Gračanov džoker s klupe: Tuče Poljake kao što je Mandžo tukao Brnasa

Kulenović je već i minule sezone pokazao da se na njega može ozbiljno računati, a ovog ljeta krenuo je trpati mreže i za varšavsku Legiju. Prvo je u pripremama ovoga tjedna postigao četiri gola prije nego je izašao iz igre na poluvremenu, a danas se upisaio u strijelce u puno bitnijoj utakmici.

Ugledni poljski klub igra uzvratnu utakmicu 1. pretkola Europske lige, a u prvoj je odigrao tek mizernih 0-0 protiv FC Europa iz Gibraltara. Međutim, prvo je Carlitos Lopez u 7. minuti doveo varšavski klub u vodstvo, da bi potom „novi Mandžo“, kako mu pojedini tepaju, sam zabio gol i to na asistenciju nekadašnjeg igrača Rijeke, Marka Vešovića.

U konačnici, utakmica je završila rezultatom 3-0, a drugi gol na utakmici postigao je Carlitos.

(Foto: screenshot)