Davor Javorovic/PIXSELL

Osječani pred novim sportskim direktorom slavili protiv Kopera

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.01.24. | 19:26

Po jedan pogodak u svakom poluvremenu zabili su izabranici Zorana Zekića

Osijek je na gostovanju u slovenskom Koperu pobijedio svoga domaćina rezultatom 2-0 golovima Bralića i Zahirovića.

U 32. minuti Mikolčić je ubacio iz kuta, Bralić najviše skočio i glavom poslao loptu u gornji desni kut. Do odlaska na odmor Osijek je još imao prigodu Matkovića čiji je šut blokiran.

Drugi pogodak pao je u75. minuti kada je Bukvić iz prekida loptu s desne strane poslao na drugu vratnicu gdje se dobro snašao Zahirović i zabio svoj prvi pogodak za Osijek.

Koper - Osijek 0-2

Koper. Pomoćni teren stadiona Bonafika. Sudac: Mateo Tozan (Koper).

Strijelci: 0-1 Bralić (32., Mikolčić), 0-2 Zahirović (75., Bukvić).

Koper: Koprivec, Petriško, Mittendorfer, Sidibe, Pavlović, Ankrah, Lauš, Tičić, Osuji,Ruedl, Mulahusejinović.

Još su igrali: Curcija, Diaby, Prce, Mrkela,Tepšić, Tomek, Groznica, Marsetič, Jelenič, Nkada, Sule.

Osijek: Kolić, Gržan, Brlek, Bralić, Zebec, Nejašmić, Mikolčić, Matković, Živković, Drambajev, Baković. Još su igrali: Sajko, Vrbanac, Bukvić, Zahirović, Renan Guedes, Babić.