
Omiljeni Hajdukov stranac preuzima klub u susjedstvu, tamo ga čeka bivši igrač iz redova Bijelih
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 26.02.25. | 10:45
Kroz povijest, na njihovoj je klupi sjedio i Zoran Zekić, s kojim su ispali u niži rang
Valdas Dambrauskas, bivši trener Hajduka i Gorice, preuzet će klupu mađarskog prvoligaša Diosgyorija. Službeno predstavljanje Litavca očekuje se u srijedu.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
Diosgyori je trenutačno peti u ligi s 31 bodom iz 21 kola, ali i tri uzastopna poraza. Klub zaostaje 13 bodova za vodećom Puskas Akademijom. Primarni cilj momčadi i njega kao novog trenera je približiti se mjestima koja vode u europska natjecanja.
Dambrauskasa će u Mađarskoj dočekati bivši vratar Hajduka Karlo Sentić. Pod njegovim je vodstvom mladi vratar za Hajduk nastupio tri puta u sezoni 22./23.
Inače, Diosgyori je nekoć vodio hrvatski trener Zoran Zekić. Trenutačni trener Sarajeva vodio je Mađare u 18 utakmica i pritom upisao šest pobjeda, no nakon ispadanja kluba iz najvišeg ranga 2021. godine dobio je otkaz i kasnije preuzeo Slaven Belupo. (G)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Stolni Tenis
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.