HNK Rijeka
HNK Rijeka

OCJENE - Rijeka: 'Klinci' krenuli dobro, kasnije pali, kao i cijela momčad

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 28.07.22. | 21:15

Nakon dobrog prvog dijela Rijeka se u nastavku ugasila i ostala bez plasmana u treće pretkolo Konferencijske lige.

Ovako smo mi vidjeli ocjene igrača Rijeke na utakmici protiv Djurgardena (0:2). Kako ste ih vi vidjeli?

Nediljko LabrovićVratar
<p>Nije kriv za primljene pogotke, a zabilježio je nekoliko sigurnih i pravovremenih intervencija. Zbog dva primljena pogotka ne može biti ocjena veća od 5.5.</p>
Ocjena
5.5
Ivan SmolčićObrana
<p>Usmjeren isključivo na defenzivu, a prema naprijed se našao u jednoj šansi, kada je pucao glavom preko gola. U prvom dijelu nije radio greške, a u nastavku je pao kao i cijela momčad. Izašao nakon sat vremena igre.</p>
Ocjena
5.5
Anton KrešićObrana
<p>Zabilježili smo nekoliko dobrih intervencija, bio je siguran u iznošenju lopte, čvrst u duelu. </p>
Ocjena
6
Mateo PavlovićObrana
<p>Heim mu je pobjegao kod prvog gola, kojem je prethodio mogući prekršaj. U trenucima dosta nervozan.</p>
Ocjena
5
Andrija VukčevićObrana
<p>Vrlo dobar, posebno u prvom dijelu. U nekoliko je navrata probio lijevu stranu, uputio je nekoliko opasnih centaršuta koji ipak nisu pronašli put do mreže. Ipak, njegova slabija reakcija prethodila je korneru iz kojeg je Djurgarden poveo.</p>
Ocjena
5.5
Adrian LiberVezni red
<p>Krenuo je dobro, dosta se otvarao, kombinirao, kreirao je jednu dobru priliku, a onda se ugasio. Negdje od sredine prvog dijela do izlaska iz igre praktički ga nije bilo na terenu. </p>
Ocjena
5.5
Veldin HodžaVezni red
<p>U prvom dijelu igrao je iznimno mirno, smireno, kao da ima 100-tinjak ovakvih utakmica u svojim nogama. Upisao je i 'asistenciju' Ampemu, ali je gol poništen zbog zaleđa. U nastavku se uklopio u sivilo Riječke momčadi. </p>
Ocjena
6
Lindon SelahiVezni red
<p>Jedan od najboljih Riječana u prvom dijelu u kojem je momčad s Kvarnera igrala dosta dobro. Postavio se i liderski na terenu, te je govorom tijela i reakcijama bodrio mlade Rijekine snage.</p>
Ocjena
6
Matija FriganNapad
<p>Slično kao i Liber, krenuo je jako dobro, okomito je išao prema golu, jednom je zakasnio na dodavanje Ampema, a drugi put se sam izborio za udarac i pucao kraj gola. Kasnije je pao i bio je nevidljiv. </p>
Ocjena
5.5
Haris VučkićNapad
<p>Usamljen u napadu nije se mogao nositi s iznimno dobrim domaćim stoperima Heimom i Ekdalom. Zabilježili smo mu samo jednu priliku, pred kraj prvog dijela kada je pucao preko gola. </p>
Ocjena
5
Prince AmpemVezni red
<p>Krenuo je na svojoj prirodnoj poziciji i bio je jako dobar, posebno u prvom dijelu kao i cijela Rijeka. Radio je 'nered' na desnoj strani domaće obrane, ubacivao, proigravao, na kraju je i zabio, ali mu je gol poništen. U nastavku je pao. </p>
Ocjena
6.5
Jorge ObregonNapad
<p>U pola sata igre na terenu pokušao se nositi s kvalitetnom obranom domaćina, ali nije išlo. </p>
Ocjena
5.5
Denis BušnjaVezni red
<p>Za razliku od prve utakmice kada je njegovim ulaskom Rijeka dobila na živosti, u ovoj to nije bio slučaj. Bio je nevidljiv. </p>