Novi posrtaj PSG-a: Izgubili od Vahe i odgodili proslavu naslova (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 17.04.19. | 20:57

Drugi uzastopni poraz.

Nogometaši Paris Saint-Germaina, u poprilično prošaranom sastavu, nisu uspjeli doći do nova tri boda u zaostalom 28. kolu Ligue 1. Iako su poveli u 19. minuti sjajnim golom Danija Alvesa, momci Thomasa Tuchela upisali su poraz rezultatom 3-2 od Nantesa i tako odgodili proslavu novog naslova prvaka.

Domaći nogometaši, pod vodstvom Vahida Halilhodžića, uspjeli su preokrenuti rezultat do kraja prvog poluvremena golovima Diega Carlosa (22') i Majeeda (44'), a pitanje pobjednika riješili su većpočetkom drugog dijela drugim zgoditkom Carlosa (52').

Malu nadu Parižanima dao je Metehan Guclu, 20-godišnji Turčin iz redova prvaka, ali do boda nisu uspjeli doći.

Ipak, do obrane naslova mogu doći već u sljedećem kolu, jer je do kraja prvenstva ostalo još šest utakmica, a PSG ima 17 bodova prednosti nad drugoplasiranim Lilleom.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/nVpA" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/A2q6" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>