REUTERS/Fabian Bimmer

Novi poraz Kovača, ovog puta na gostovanju kod Freiburga

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 19.05.23. | 22:30

Drugi je ovo poraz Kovačevog sastav u tri posljednje utakmice.

Wolfsburg Nike Kovača stigao je i do drugog poraza u tri bundesligaške utakmice, a ovog puta je poražen na gostovanju kod Freiburga rezultatom 2-0.

A sastav bivšeg hrvatskog izbornika se dobro držao sve do 71. minute kada je Gunter u pogodak pretvorio asistenciju Sallaija. Nakon toga su gosti izgubili samopouzdanje i već četiri minute kasnije inkasirali i drugi gol: opet je asistent bio Sallai, a sada je zabio Petersen.

U 80. minuti se zakotrljao i treći pogodak u mreži Wolfsburga, no Petersenu je pogodak poništio VAR zbog prekršaja.

Do kraja utakmice je kod Freiburga zaradio crveni karton Hofler, ali na samom koncu utakmice kada Wolfsburg više nije imao šanse stići barem do remija i jednog boda. (pz)