JOHN THYS/Reuters

Nizozemski izbornik ponizio Gibraltar na utakmici, ali i nakon nje: Ovo je antinogomet

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 31.03.21. | 08:50

Proslavljeni nogometaš nije bio sretan pristupom i profesionalizmom svojih protivnika.

Frank de Boer, proslavljeni nizozemski nogometaš, a danas izbornik Oranja, uzeo je sa svojim momcima šest od ukupno devet bodova, baš kao i Norveška te Crna Gora, dok bod više ima Turska.

Nizozemci su jučer igrali Gibraltar koji su pomeli rezultatom 7:0 te njihova pobjeda nije došla u pitanje, ali je de Boer poslije susreta na press konferenciji bio izrazito kritičan na račun jučerašnjih protivnika.

"Ovo je antinogomet. Svi padaju nakon jednog dodira, a njihova kompletna klupa skače da se žali. Vratar je po minutu ispucavao loptu. Užasno su me iznervirali i umoran sam. Drago mi je što je ova utakmica iza nas", rekao je De Boer.

U nastavku kvalifikacija, koji će uslijediti nakon Eura, u rujnu, Nizozemci će gostovati kod Haalanda i Odergaarda u Norveškoj.