Screenshot/SK

Nezaustavljivi dinamovac: Zatresao mrežu nakon pola minute igre, upisao hattrick pa asistirao bivšem hajdukovcu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 13.11.22. | 15:58

U 17. kolu slovenskog prvenstva Maribor je upisao veliku 4:0 na gostovanju kod Tabor Sežane, a glavnu ulogu u susretu imao je bivši dinamovac, Marko Tolić.

Tolić je postigao hat-trick, a dodao je i asistenciju.

Protivnike je načeo već u prvoj minuti, a u 12. zabio opet za 2:0. Da je njegov dan pokazao je i u 24. minuti kada je bivši hajdukovac Ivan Brnić zatresao mrežu, a loptu mu je dodao upravo Tolić.

Do kraja susreta, Tolić je upisao još jedan gol, ovoga puta u pitanju je bila 66. mintua.

Video najboljih trenutaka pogledajte OVDJE.

Krznarova momčad se ovom pobjedom popela na peto mjesto s 24 boda, dok je Tabor Sežana ostala na začelju s 11 bodova.