Neymar želi jednog, Thiago Silva drugog trenera
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 21.03.18. | 21:05
Emery sigurno napušta Pariz.
Nakon ispadanja iz Lige prvaka čeka se samo kraj sezone u francuskoj Ligue 1 kako bi vodstvo PSG-a uručilo otkaz Španjolcu Unayju Emeryju. Osvajanje domaćih titula nije dovoljno katarskim vlasnicima kluba i u intenzivnoj su potrazi za novim trenerom, a često se povezuje Antonia Contea s francuskim klubom.
Ipak, prema pisanju španjolskog dnevnika AS predsjednik Al-Khelaifi se za savjet obratio najvećoj zvijezdi Neymaru te kapetanu kluba Thiagu Silvi, ali oni imaju različita mišljenja o novom strategu. Najskuplje pojačanje u povijesti nogometa nije fan nogometa koji zagovara Antonio Conte i njegova je želja još jedan Španjolac, Luis Enrique, s kojim je surađivao u Barceloni. S druge strane Thiago Silva bi radije na klupi vidio poznato lice u Parizu, točnije Carla Ancelottija.
Bez obzira na „težinu“ koju ima Thiago Silva, vlasnici žele pod svaku cijenu zadržati Neymara na Parku prinčeva i ispuniti mu svaku želju pa tako i ovu.
(FOTO: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.