Nesmotren potez Perića donio vodstvo Atalanti (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.11.19. | 21:33

Talijani vode 1-0.

Zagrebački Dinamo u ovim trenucima igra utakmicu petog kola Lige prvaka protiv domaćina Atalante. Prvo poluvrijeme proteklo je u terenskoj dominaciji Talijana na San Siru, imali su dvije velike prilike odmah na početku susreta, ali igrači Nenada Bjelice uspjeli su staviti stvari na terenu koliko-toliko pod kontrolu.

Naime, Plavi su upali u brzi, pomalo divlji ritam domaćina, nisu se Modri držali čvrsto pozicija na travnjaku, a sve to na kraju je rezultiralo vodstvom Atalante 1-0.

Pogodak iz jedanaesterca u 27. minuti zabio je Luis Muriel, a skrivio ga je nesmotrenim startom hrvatski reprezentativac Dino Perić. Htio je izbiti loptu, ali kolumbijski napadač mu se prikrao s leđa, izbio loptu, a stoper Plavih ga ruši te sudac pokazuje na bijelu točku.

(Foto: screenshot)