Germanijak.hr

Neobična metoda: Igrači čekali Tramezzanija sat vremena da im očita bukvicu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.04.24. | 20:43

Igrači su čekali trenera gotovo sat vremena da bi im energično objasnio gdje su griješili u porazu od Dinama

Dugo se čekala press konferencija u Maksimiru nakon utakmice Dinama i Istre 1961 (4-1), a prvi je pred mikrofone došao Dinamov trener Sergej Jakirović. Što nije uobičajeno. Tek nakon njega stigao je Paolo Tramezzani, njegov pulski kolega, kratko prokomentirao utakmicu i zaputio se prema svlačionici. A igrači su ga čekali na terenu, gotovo sat vremena.

Okupio je momčad na ulasku u tunel, još na travnjaku i održao im 'bukvicu'. Što im je rekao bilo je teško razaznati, ali Tramezzani je pričao vrlo energično, rukama objašnjavao igračima gdje su griješili u porazu od Dinama.

"Prvih 45 minuta smo bili u igri, izjednačili smo i onda smo primili gol za 2-1 u periodu naše najbolje igre. Pokušali smo nešto u drugom poluvremenu, ali bilo je jako teško kad smo primili treći gol. Mislim da napredujemo, moramo učiti iz grešaka i moramo nastaviti biti pozitivni da bismo se što bolje pripremili za Rijeku sljedećeg vikenda", kazao je Tramezzani prije toga na presici. (T.N.)