Nema Tudora, nema problema: Hajduk slavio u Gradskom vrtu golovima iz prekida (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 23.08.20. | 20:08

Osijek je smanjio preko Jugovića, ali snage za potpuni prekoret nije bilo.

Nakon početnog ispitivanja snaga Gyurcso je okušao svoj udarac u 15. minuti, ali promjene na semaforu nije bilo.

Pet minuta kasnije, umalo vodi Osijek. Ismajli je vratio loptu Posavcu, na nju je prvi stigao Beljo koji u klizećem startu prvi stiže na nju, ali u udarcu nije bilo snage da matira Posavca. Prilikom tog duela Posavec i Beljo su se sudarili pa je uslijedila manja pauza.

Gosti su poveli u 34. minuti. Gyurcso je izvrsno izveo slobodni udarac, najviši u skoku je Jairo kojeg njegov sunarodnjak Talys nije mogao zadržati i Hajduk vodi – 0:1

Gosti nisu prestali slaviti prvi, kad ono, evo i drugog pogotka. Čuić je započeo akciju, lopta preko Jradija stiže do Jaira koji pogađa Lončara u ruku, a Zebec nije imao drugog izbora nego pokazati na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Mijo Caktaš – 0:2

U samoj završnici prvih 45 minuta, gosti se vraćaju.

Ponovno prekid, ovoga puta ubacio je Kleinheisler, Jugović je potpuno sam na drugoj vratnici i to je 1:2

U nastavku, obje momčadi imale su priliku za pogodak. Gosti su prijetili preko Gyurcsa, Osijek preko Ercega, ali rezultat se nije mijenjao.

U sljedećem kolu Hajduk na domaćem terenu dočekuje Slaven Belupo, dok Osijek ide u goste Dinamu.

Pogled na tablicu govori kako je Osijek trenutno sedma momčad prvenstva sa samo jednim osvojenim bodom, dok je Hajduk treći s tim da su na vrhu bodovno poravnati s Dinamom i Goricom.

(foto: Dubravka Petric/PIXSELL)