Screenshot

Nastavlja puniti mreže: Mladi hajdukovac ispisao povijest austrijske Bundeslige (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.08.22. | 17:24

Sjajna forma Hajdukovog napadača na posudbi

Marin Ljubičić se upisao u povijesne knjige LASK-a kao prvi igrač koji je, otkad je austrijske Bundeslige, zabio pogodak u prva tri ligaška ogleda. Zabio je danas četiri gola u dresu austrijske momčadi i to prvi već u prvoj minuti, točnije 27. sekundi.

LASK je igrao protiv Wolfsbergerea, a Ljubičić je zabio u prvoj minuti na asistenciju Goigingera koji je sedam minuta kasnije zabio za 2:0. Ljubičić nije tu stao pa je u 20. minuti zabio za 3:0, a onda u 37.za 4:0. Konačan rezultat 5:1 Ljubičić u 57. minuti.

Otkako je došao u LASK zabio je devet golova, a austrijski klub ima opciju otkupa njegovog ugovora na kraju sezone za oko 2,5 milijuna eura.