Action Images

Napoli utrpao petardu Udineseu i skočio na drugo mjesto (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 11.05.21. | 22:36

Napoli se nalazi u fantastičnoj seriji.

Na stadionu Diego Armando Maradona, bivšem San Paolu, Napoli je s visokih 5:1 nadvisio Udinese i skočio na drugo mjesto Serie A s bodom, ali i utakmicom više od Atalante i Milana. Napolitanci su na odmor otišli s prednosti od 2:1 nakon pogodaka Zielinskog (28') i Ruiza (31'), dok je za Udinese zabio Okaka (41'). U nastavku domaćini su potpuno razbili goste golovima Lozana (56'), Di Lorenza (66') i Insignea (90+1').

Pitor Zielinski zabio je vodeći pogodak u 28. iz odbijanca nakon što je Musso obranio zicer Osimhenu.

Pogodak za 1:0 možete pogledati OVDJE.

Tri minute kasnije Fabian Ruiz fantastično pogađa udarcem sa 17 metara.

Pogodak za 2:0 pogledajte OVDJE.

Stefano Okaka smanjio je vodstvo domaćina lijepim pogotkom gotovo s ruba kaznenog prostora u 41. minuti.

Pogodak za 2:1 pogledajte OVDJE.

U nastavku utakmice Napolitanci su dokrajčili goste.

Hirving Lozano poentirao je uz 56. nakon velike greške gostujuće obrane.

Pogodak Lozana pogledajte OVDJE.

Za 4:1 zabio je Giovanni Di Lorenzo nakon odbijanca u 66.

Pogodak Di Lorenza pogledajte OVDJE.

Konačni rezultat postavio je Lorenzo Insigne u prvoj minuti sudačke nadoknade čime je okrunio svoju dobru igru.

Pogodak kapetana pogledajte OVDJE.

Napoli do kraja sezone mora još na gostovanje kod Fiorentine, a u posljednjem kolu na domaćem, terenu dočekuje Veronu. Udinese u idućem kolu dočekuje Sampdoriju, a u posljednjem gostuje kod prvaka Intera.