Napoli golom u sudačkoj nadoknadi ponovno preskočio Milan, poznat prvi klub koji ide u Serie B (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.07.20. | 21:41

Odigrano je pet utakmica 34. kola Serie A.

Prije derbija između Rome i Intera, u nedjelju je odigrano pet utakmica 34. kola Serie A.

Nogometaši Napolija svladali su Udinese i to teškom mukom. Gubili su momci Gennara Gattusa nakon 22. minute i gola De Paula, ali preko Milika (31') i Politana koji zabija u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, Napolitanci dolaze do sva tri boda.

Ovom pobjedom, 'albicelesti' su se vratili na šesto mjesto ljestvice sa 56 skupljenih bodova, koliko ima i Milan, dok je Udinese na 16. mjestu sa sedam bodova viška u odnosu na Lecce koji se nalazi u zoni za ispadanje.

Vrijedi izdvojiti pobjede Fiorentine nad Torinom (2:0), Genoe nad Leecceom i Brescije nad SPAL-om koji su upisali identične pobjede kao i Napoli.

SPAL je ovim porazom i maetamtički ostao bez šansi da ostane u prvoligaškom društvu.