
Nakon devet golova u sedam utakmica konačno je promijenio mišljenje o Neymaru
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 13.05.15. | 08:30
Veznjak QPR-a Joey Barton poznat je po svojim komentarima na Twitteru, oko tri milijuna ljudi prati njegove objave i dugo je naglašavao kako Barcelona i brazilska zvijezda Neymar nisu baš dobri, no nakon sinoćnje utakmice je promijenio mišljenje.
Sve je počelo u veljači 2013. godine kada je Neymar igrao u 2:1 porazu Brazila na Wembleyju protiv Engleske i nije zabilježio previše upečatljiv nastup u toj reprezentativnoj akciji.
Od tada je Barton Neymara nazivao 'ponijem za pokazivati' i 'nogometnim Justinom Bieberom', što je prilično oštro kada se pogledaju njegovi nastupi za Santos, Brazil i Barcelonu.
No, s vremenom je Neymar pokazao zašto je doveden kao veliki talent u Barcelonu. Zablistao je sa 22 pogotka u španjolskom prvenstvu ove sezone, devet je golova dodao u Ligi prvaka i šest u Kupu kralja. Nagrada za sjajnu formu stigla je sinoć na Allianz Areni na kojoj je zabio oba pogotka za Barcu u 3:2 porazu od Bayerna u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka.
Katalonci su nakon 3:0 pobjede iz prvog susreta, s 5:3 prošli u finale, a Neymar se tako upisao u strijelce već u sedmoj utakmici zaredom. Sedam susreta i devet golova. Da je doista u pravoj formi složio se i Barton, koji je očito sada promijenio mišljenje oko Brazilca.
(Foto: Action Images/Screenshot Twitter)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.