Nacional na milimetar do trećeg uzastopnog naslova

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 07.06.17. | 07:49

Novinari uvjerljivi na Gripama.

Nakon 7:2 pobjede u prvoj utakmici u Zagrebu, Nacional je slavio i u drugoj utakmici finala prvenstva, ovaj puta n Gripama s uvjerljivih 3:0. Split nije mogao računati na nekoliko igrača iz udarne momčadi, no to ne umanjuje pobjedu Nacionala koji je još jednom dokazao kako se radi o najboljoj hrvatskoj futsal momčadi.

Nacional je poveo u 6. minuti preko bivšeg Splitovca Franca Jelovčića. Do kraja poluvremena obje momčadi imale su po nekoliko prigoda za postizanje pogotka, no rezultat se nije mijenjao.

Pitanje pobjednika Nacional je riješio u 34. kada je Luka Perić udvostručio prednost svoje momčadi, a konačni rezultat postavio je Kristijan Čujec u posljednjoj minuti utakmice.

Nacional će naslov prvaka imati priliku proslaviti u petak, kada u Zagrebu dočekuje Split u trećoj utakmici finala.