Moskva 'tukla' Ural i Anži

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.08.15. | 23:24

Oba današnja moskovska predstavnika u ruskoj Premier ligi zabilježila su pobjede.

Moskovski Lokomotiv, kojeg predvodi hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka, upisao je slavlje na gostovanju kod Urala. Moskovljani su s 3:1 zabilježili svoju treću pobjedu nakon četiri odigrana kola, te trenutno predvode ljestvicom Premier lige.

Goste je u vodstvo doveo Samedov u 28. minuta, a pet minuta prije kraja prvog dijela na 2:0 povisuje Niasse. Domaćini uzvraćaju preko Erokhina u 73., ali posljednji udarac Uralu zadaje Maicon u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Naš Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta u posljednjoj liniji obrane Lokomotiva.

Spomenimo i kako su spoju pobjedu, prvu ove sezone, upisali nogometaši Dinama iz Moskve. Oni su pak s 3:3 nadvisili Anži, nakon što su u dva navrata bili u rezultatskom zaostatku.

Premier liga, 4. kolo:

Ural – Lokomoriv Moskva 1:3 (Erokhin 73'/Samadov 28', Niasse 40', Maicon 90+2')
Anži – Dinamo Moskva 2:3 (Maksimov 5', Boli 35'/Kozlov 19', Hubocan 45+1', Valbuena 79'-11mm)