Reuters

Monaco slavio u Nici, Majeru 45 minuta u remiju Rennesa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.09.22. | 22:42

Zaključeno 6. kolo francuske Ligue 1.

Nakon što je u ranopopodnevnom terminu odigrano pet utakmica francuske Ligue 1, u večernjem terminu Troyes i Rennes remizirali su u Troyesu (1:1), a Monaco je golom Breela Emboloa svladao Nice u Nici s minimalnih 1:0. U ranijoj utakmici Ike Ugbo doveo je Troyes u vodstvo u ranoj fazi utakmice na dodavanje Ronyja Lopesa, no Joan Salmer u 26. je zaradio crveni karton te je Troyes do kraja utakmice morao igrati s igračem manje.

Lovro Majer krenuo je u početnih 11 za gostujući sastav, ali je na poluvremenu zamijenjen. A početkom nastavka Baptiste Santamaria zabio je za 1:1, na kraju se ispostavilo i konačni rezultat iako je drugo poluvrijeme prošlo u apsolutnoj dominaciji gostujućeg sastava. Ovim remijem Troyes je stigao do sedmog, a Rennes osmog prvenstvenog boda.

U idućem kolu Troyes gostuje kod Lensa, a Rennes dočekuje Auxerre.