Monaco može i bez Sube na vratima, St. Etienne sve bliži Ligi prvaka

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 22.03.15. | 19:09

Odigrana su dva susreta francuskog Le Championata.

Monaco je nastavio s odličnim izvedbama nakon što su riješili pitanje četvrtfinalista Lige prvaka protiv Arsenala.

Danas su svladali Reims u gostima s 3:1 iako na svojim vratima nisu imali fantastičnog Danijela Subašića. Priliku je solidno iskoristio rezervni vratar Stekelenburg koji je pokleknuo tek u 70. minuti kada je precizan za domaćine bio Diego. Za Monaco su zabili Fabinho u 5., Martial u 14. i Dirar u 79. minuti utakmice.

Ovo je Monacu 14. pobjeda ove sezone u francuskom prvenstvu te se nalaze svega dva boda od četvrte momčadi lige St. Etiennea, ali s dvije utakmice manje.

Danas je svoju utakmicu odigrao i već spomenuta lovina 'Kneževa' - St. Etienne. Slomili su na svom terenu otpor Lille s 2:0, ali pogotke su postigli tek nakon isključenja gostujućeg veznjaka Lopesa.