REUTERS/Albert Gea

Modrić: "Svaki trofej s Realom je impresivan"

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.05.23. | 08:54

Hrvatski veznjak stigao je do novog trofeja

Čudesno se oporavio, pa ond i zaigrao u finalu Kupa kralja u kojem je Real dohvatio novi trofej. O Luki Modriću je, jasno, riječ. A nakon što je u trofejne vitrine dodao još malo srebrnine, rekao je da je svaki osvojeni trofej posebno dojmljiv.

“Osvojio sam s Real Madridom 23 trofeja, a svaki od njih je impresivan. Jako sam zadovoljan”, izjavio je 37-godišnji hrvatski vezni igrač za klupsku televiziju Real Madrid TV.

Real Madrid je s 2-1 svladao Osasunu i tako osvojio prvi kup nakon 2014. godine.

„Drago mi je zbog ovog kupa jer nam je puno puta izmigoljio. Atmosfera je bila sjajna i podsjetila me na onu iz 2014.“, rekao je Modrić.

„Igramo za titule, no poseban je doživljaj kada te publika ovako lijepo dočeka, to je najbolje od svega", dodao je, hvaleći navijače koji su doputovali u Sevillu.

Real Madrid je time osvojio treći trofej ove sezone. Prethodno je došao do pehara europskog Superkupa i Svjetskog klupskog prvenstva. U utorak ga čeka prva polufinalna utakmica Lige prvaka s Manchester Cityjem. (G, Hina)