Modrić odličan u teškoj pobjedi Reala

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.03.18. | 14:53

Cristiano Ronaldo dvostruki strijelac.

Real Madrid slavio je s 2:1 na gostovanju kod Eibara golovima Cristiana Ronalda i tako zadržao priključak s gradskim rivalom, Atleticom.

Madriđai su teško stigli do pobjede, ali mora se reći da im je Eibar odlično parirao. Kraljevski je klub stigao do vodstva u 34. minuti prvog poluvremena. Modrić je presjekao jednu loptu i odlično proigrao Cristiana Ronalda.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/57J" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Domaći se nisu predavali, a to im se isplatilo odmah na početku drugog dijela. Leon je nabacio iz kornera, Ramos je krivo procijenio putanju lopte pa Ramis nije imao težak zadatak za 1:1.

Onda su gosti krenuli na sve ili ništa, stisli su Eibar koji je prijetio iz kontri i kada se činilo da će domaći izdržati do kraja ponovno se ukazao Ronaldo. Opet je akcija krenula od Modrića koji daje na krilo do Carvajala koji odličnim centaršutem pronalazi Portugalca koji s pet metara zakucava loptu pod gredu.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/n5B" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Tako je Real ostao u igri za drugo mjesto, s utakmicom više imaju četiri boda manje. Danas će na teren još Sevilla i Valencia, Getafe dočekuje Levante, a Barcelona gostuje kod Malage.