
Modern Future? Egipatski nogometaš umro u 32. Godini
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.07.24. | 14:57
Doživio je srčani udar u ožujku tijekom utakmice njegovog Futurea protiv Al Ittihada iz Aleksandrije u egipatskom prvenstvu
Povremeni egipatski nogometni reprezentativac Ahmed Refaat preminuo je u 32. godini života, objavio je njegov klub Modern Future na svojoj službenoj stranici.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Refaat je doživio srčani udar u ožujku tijekom utakmice njegovog Futurea protiv Al Ittihada iz Aleksandrije u egipatskom prvenstvu.
Srušio se na teren u 89. minuti utakmice, a u pomoć su mu odmah pritrčala dva nogometaša Al Ittihada. Vrlo brzo stiglo je i medicinsko osoblje, a susret je prekinut.
Refaat je bio u bolnici do 11. travnja, a u lipnju se prvi put pojavio u javnosti tijekom televizijskog intervjua.
Međutim, prema izvješćima lokalnih medija, situacija se ozbiljno pogoršala i ponovno je hospitaliziran u petak, a u subotu je preminuo.
Uzrok njegove smrti nije službeno otkriven, ali se vjeruje da je povezan sa srčanim komplikacijama koje je pretrpio početkom godine.
Refaat se pridružio Modern Future FC-u iz rivalskog Masryja u listopadu 2021., postigavši devet golova u 29 nastupa prošle sezone.
Igrao je i za Zamalek, te Enppi, dok je za egipatsku reprezentaciju upisao sedam nastupa.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Dota
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.