Reuters/Peter Cziborra

Mitrović zaustavio Liverpool na otvaranju sezone (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 06.08.22. | 15:39

Redsi nisu ponudili uvjerljivu partiju na Craven Cottageu

Liverpool nije na najbolji način ušao u novu premierligašku kampanju, ali s obzirom na razvoj događaja na Craven Cottageu, sigurno da Jürgen Klopp neće biti strašno razočaran 2:2 remijem protiv Fulhama.

Redsi su nekako tromo i uspavano ušli u novu sezonu, nedostajalo je onog karakterističnog tempa i žustrine u nogama Kloppovih trupa. Osim toga, igrali su i dosta sporo, bezidejno u napadu i nisu znali kako probiti čvrsti blok Fulhama.

Domaćin je pak tražio dugim loptama brz izlazak prema naprijed, a u jednoj takvoj akciji su stigli do gola u 32. minuti. Kenny Tete je projurio po desnoj strani, nabacio loptu prema drugoj stativi odakle je Aleksandar Mitrović zakucao pod gredu za 1:0 i ludnicu na tribinama.

Njegov gol pogledajte OVDJE

Uzdrmalo je to Redse, a koje je iz rezultatskog bunara izvuklo friško skupocjeno pojačanje Darwin Nunez. 13 minuta nakon ulaska u igru poravnao je na 1:1.

Kada se očekivalo da će Liverpool preuzeti utakmicu u svoje ruke, Van Dijk je skrivio penal na Mitroviću, a ovaj zabio i svoj drugi gol na utakmici. Igrala se 72. minuta.

Mitrovićev gol iz penala pogledajte OVDJE

Do kraja su se Redsi ipak pribrali, Salah je donio novo izjednačenje u 80. minuti, čiji pogodak možete pogledati OVDJE.

A do kraja utakmice je još Henderson finim udarcem uzdrmao gredu, ali gosti do pobjede nisu došli.