Milan na San Siru pregazio Palermo, gol Pašalića (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 09.04.17. | 17:06

Sadržajno nedjeljno popodne u Seriji A…

Upravo je odigrano pet utakmica 31. kolo Serije A,

Milan je na San Siru pregazio Palermo – utakmica je završila rezultatom 4:0. Domaćini su poveli već u 4. minuti kada je Suso za 1:0 zabio izu slobodnog udarca. U 19. minuti već je bilo 2:0, centaršut Susa u mrežu Paleroma spretno je pospremio naš Mario Pašalić. U 37. minuti Bacca pogađa glavom za 3:0, dok je konačnih 4:0 u 70. minuti postavio je Deulofeu.

Da stvar bude gora za Palermo, u 83. minuti ostali su bez Gonzaleza koji je dobio drugi žuti karton, ali do kraja utakmice uspjeli su ne primiti još jedan gol.

Roma je bez puno muke došla do pobjede od 3:0 na gostovanju kod Bologne- U 26. minuti susreta Fazio je zabio za 1:0, a u 41. minuti Salah je povisio na 2:0.  Nakon sjajne kontre u 75. minuti Džeko je pogodio za 3:0.

Inter je doživio drugi uzastopni poraz, ovoga puta na gostovanju kod Crotonea koji se grčevito bori za opstanak. Falcinelli je s bijele točke u 19. minuti pogodio za 1:0, a svega tri minute kasnije isti igrač povećao je prednost Crotonea na 2:0. Inter je uspio zabiti gol u 65. minuti zahvaljujući D'Ambrosiju, ali do kraja utakmice ipak nisu uspjeli izvući remi.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu za Inter.

Genoa je nastavila s veoma lošom formom, na gostovanju kod Udinesea poraženi su s 3:0, dok je Torino slavio na gostovanju kod Cagliaria s 3:2.

Mario Pasalic Goal HD - AC Milan 2-0 Palermo 09... by eurofoot4