Mertens lobom sezone vratio Napoli na vrh Serie A (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.02.18. | 22:39

Napolitanci sad opet imaju bod više od Juvea.

Dries Mertens u 20. minuti načeo je mreže na asistenciju Allana, Brazilac je uposlio Belgijca u suparničkom šesnaestercu, a ovaj je praktički iz mrtvog kuta lobao golmana Beneventa za 1:0.

Kapetan Marek Hamšik pri početku drugog dijela pobrinuo se da ne bude neizvjesnosti u završnici te udvostručio vodstvo gostiju nakon teške pogreške obrane Beneventa u 47. minuti susreta.

Marko Rog dobio je priliku u posljednjih 13 minuta umjesto strijelca vodećeg pogotka Driesa Mertensa, koji je nakon jednog sudara ostao ležati, potom se pridigao i pokušao nastaviti, ali ozljeda je bila ozbiljnije prirode i morao je izaći.

Napoli je ponovno na vrhu talijanskog prvenstva s 60 bodova, bodom više od drugog Juventusa i čak 14 više od trećeg Lazija uz utakmicu više.

(foto: Action Images)