Matić savjetuje Srbe: Pogledajte Hrvate i Šukera
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 25.11.20. | 15:32
Nakon Vidića, stiglo je i Matićevo pismo.
U trećem poluvremenu ispadanja Srbije od Škotske u kvalifikacijama za Euro sljedeće godine, pažnje je srpske nogometne javnosti najvipe usmjerena na pismo tamošnjeg velikana Nemanje Vidića, u kojem se on osvrnuo na sve što on misli da ne valja.
Uzvratio mu je potpredsjednik FSS-a Marko Pantelić, no danas je Vidićevu stranu zauzeo još jedan dugogodišnji nositelj dresa Manchester Uniteda, Nemanja Matić sa svojim pismom.
U pismo se ukratk oosvnruo na kronologiju loših odluka čelnih ljudi saveza, pritom argumentiravši svoj odlazak iz reprezentacije time što nije mogao gledati kako mu se pred očima vuku loši potezi i reprezentacija Srbije vodi u krivom smjeru.
Nabrojao je primjere nekih ostalih zemalja, njihovih reprezentacija i saveza, koji su na čelo postavili bivše nogometne asove koji su sami zadužili nogomet u svojoj zemlji, a to im je pošlo za rukom i kao funkcionirima.
Između ostalog, navodi i Hrvatsku te Davora Šukera:
„Svratimo do susjeda. Hrvatska za predsjednika saveza ima Davora Pukera koji je bio najbolji napadač Europe, jedan od najboljih igrača Real Madrida i vjerujem da igračima nije svejedno kad ispred njih stane netko s takvim imenom kao što je Davor Šuker.“
Vidić je time odao veliko priznanje bivšem hrvatskom asu i dao svoje viđenje razloga uspjeha hrvatske reprezentacije.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.